Klientams

Taisyklės galioja registruojantis tiek telefonu, tiek internetu, todėl prašome su jomis susipažinti, o kilus neaiškumams, rašyti į info@dietos.lt arba skambinti tel. 8 652 31155.

1. Registracija internetu vyksta užpildant registracijos formą, kurioje būtinai turi būti nurodytas Jūsų el. pašto adresas, telefonas ir gydytojas, kurio konsultacijai norite registruotis. Išsiuntus užpildytą formą, su Jumis bus susisiekta el. paštu arba nurodytu telefonu per artimiausią darbo dieną klinikos darbo valandomis.

2. Jeigu žinote iš anksto, kad negalėsite atvykti, informuokite mus, taip galėsime tą laiką pasiūlyti laukiantiems eilėje žmonėms. Būtina patvirtinti arba atšaukti savo vizitą dieną prieš konsultaciją iki 18 val. Dieną prieš vizitą paprastai paskambiname arba parašome sms. Neatsakius į skambutį arba žinutę, vizitas anuliuojamas. Susiklosčius nenumatytoms aplinkybėms, nors vizitas jau buvo suderintas, konsultaciją galima atšaukti tą pačią dieną, tačiau likus ne mažiau nei 3 darbo valandoms iki paskirto vizito laiko. Nepranešus apie neatvykimą, taikome 20 eurų neatvykimo mokestį.

3. Jei klientas vėluoja daugiau kaip 10 min., gydytojas turi teisę tą dieną jo nepriimti.

4. Prieš konsultaciją kviečiame atvykti 5-10 min. anksčiau, nes reikia užpildyti asmens sveikatos kortelę bei atlikti kūno sudėties tyrimą.

5. Atkreipiame dėmesį, kad atliekant tyrimą privalo būti apnuoginamos pėdos ir plaštakos.

6. Asmeninis valgiaraštis arba rekomendacijos, kurios įeina į "Asmeninę programą 7", sudaromos per 5 darbo dienas po konsultacijos.

7. Visos ( ir pakartotinės) konsultacijos yra mokamos. Kainas galite sužinoti čia - kainos.

8. Šeimos gydytojo siuntimas nėra būtinas ir konsultacijos kainos neįtakoja. Gydytojai neišrašo kompensuojamųjų vaistų receptų ir nedarbingumo lapelių. Mūsų siuntimai į kitas medicinos įstaigas, receptai ir pažymos galioja.

9. Jeigu turite, prašome atsinešti išrašus apie tyrimus bei operacijas, kurie susiję su Jūsų sveikatos būkle, dėl kurios kreipiatės, ar bendromis ligomis.

10. Personalas neatsako už Jūsų vaikų saugumą ar paliktus daiktus.

Gerbiame Jūsų laiką, tačiau pasitaiko nenumatytų atvejų, kai paciento apžiūra užtrunka ilgiau, todėl prašome Jūsų supratimo ir atlaidumo, jei gydytojas vėluos Jus priimti.