Apie gerąsias bakterijas ir omega-3 kviečiame pasižiūrėti paspaudus nuorodas:
Naujausi
LR Vyriausybės sprendimu dėl koronaviruso grėsmės stabdoma veikla daugelyje įstaigų Lietuvoje.
Gerbdami mūsų Klinikos pacientus ir norėdami sumažinti jų susirgimo riziką keliaujant į Kliniką ar iš jos bei laukiant konsultacijos atvykus, stabdome konsultacijas iki balandžio 20- os dienos.
Šiuo metu registruotiems pacientams siūlysime nutolines konsultacijas arba vizitus perkelsime (asmeniškai suderinę) į laiką po balandžio 20-osios. Pacientus, kurie šiuo metu nėra užsiregistravę konsultacijai, tačiau tai planavo daryti, prašome susisiekti nuo gegužės 1-os dienos.
Atsiprašome už nepatogumus, tikimės supratimo.
UAB “Dietos sistema”
Pieno produktai daugeliui mūsų yra neatsiejami nuo pusryčių: mes pienu gardiname kavą, mielai juo užpilame dribsnius ar avižinę košę, neretai ryte renkamės valgyti ir varškę, jogurtą arba sūrelius. Bet ar dažnai vartoti pieno produktus sveika? Vilnietė gydytoja dietologė Žana Antonova neabejoja, kad taip. Neišbraukti pieno produktų iš savo raciono ji rekomenduoja net ir netoleruojantiems laktozės.
Šaltinis lrytas.lt
Apie ketogeninę dietą su gydytojos dietologės Žanos Antonovos išsamiu komentaru skaitykite STRAIPSNYJE.
Spalio 11 d. minime Pasaulinę Nutukimo dieną. Šiais metais ypatingas dėmesys teikiamas svorio stigmai, kuri pastaruoju metu yra viena iš labiausiai toleruojamų diskriminacijos formų. Todėl pagrindinis siekis turėtų būti nutukimo stigmos atsisakymas. Visi žinome, kad nutukimas – negerai, tačiau iš kokios pusės į tai žvelgiame? Ar suprantame, jog tai rimta liga atnešanti sunkias pasekmes? Visuomenės informavimo priemonės šia tema rašo labai daug, tačiau nutukimas vis dar įvardinamas kaip „asmeninė atsakomybė“ arba „gyvenimo būdo pasirinkimas“, o abejotinų, nepagrįstų ir klaidinančių lieknėjimo būdų žiniasklaidoje tikrai netrūksta. Dar rimtesnė problema, kad žiniasklaidos priemonėse žmonėms su nutukimu naudojama nepagarbi terminologija (tingus, nesirūpinantis savo išvaizda, nesveikas, nepatrauklus) ir nuotraukos, kurios formuoja neigiamo žmogaus įvaizdį. Toks visuotinis socialinės nuomonės formavimas gali stirpiai įtakoti žmonių su nutukimu gyvenimo kokybę ir motyvaciją kreiptis į specialistus dėl reikiamo gydymo.
Kviestume susimąstyti, kaip žmones su nutukimu vertiname patys, o taip pat sąmoningiau skaityti šia tema skliedžiamą informciją.
SKAITYTI STRAIPSNĮ ANGLŲ KALBA
“Vien dideliu fiziniu aktyvumu svorio pakoreguoti neįmanoma. Nekeičiant mitybos ar laikantis mažo kaloringumo dietos ir labai daug sportuojant išsekinamas organizmas, o norimų rezultatų dažniausiai nesulaukiama, tik sukeliamas stresas, mažėja motyvacija toliau lieknėti.” teigia gydytoja dietologė Žana Antonova. Kaip reikėtų vertinti dietas ir mitybą skaitykite Cosmopolitan žurnalo straipsnyje.
Kokius sveikus ir naudingus bei skanius užkandžius parinkti mažiesiems, rasite straipsnyje parengtame konsultuojant mūsų gydytojai dietologei Ž. Antonovai.