Dietologas internetu

Nuotolinės konsultacijos ir asmeninio valgiaraščio ar rekomendacijų sudarymo paslauga teikiama tuo atveju, jeigu klientas gyvena užsienyje arba Lietuvoje, tačiau negali atvykti į gydytojo konsultaciją Vilniuje. Reikėtų turėti omenyje, jog įprastinės konsultacijos metu yra atliekamas kūno sudėties tyrimas, kuris yra ypač informatyvus siekiantiems koreguoti (numesti, priaugti) kūno svorį ar sportuojantiems. Taip pat tiesioginės konsultacijos metu gydytojas turi galimybę įvertinti daugelį kitų faktorių, pavyzdžiui, kūno sudėjimą, kurie nemenkai įtakoja Asmeninės programos sudarymą. Todėl, jei tik turite galimybę, rekomenduojame atvykti į konsultaciją ir tik kraštutiniu atveju rinktis nuotolinės konsultacijos paslaugą.

Norėdami užsisakyti nuotolinę konsultaciją, atsiųskite el. laišką į info@dietos.lt arba užpildykite užklausą, nurodydami, kurios gydytojos (D. Pipiraitės, J. Dobrovolskienės, K. Jasmontienės, Ž. Antonovos) nuotolinės konsultacijos pageidautumėte.

Nuotolinės konsultacijos sąlygos ir taisyklės:

  1. Konsultacija ir valgiaraštis yra apmokami iš anksto pagal Jums atsiųstą išankstinę sąskaitą.
  2. Konsultacijos ir valgiaraščio kaina - 95 Eur ( J. Dobrovolskienės, K. Jasmontienės, Ž. Antonovos), 120 Eur (D. Pipiraitės).
  3. Po apmokėjimo derinamas konsultacijos laikas (Lietuvos laiku) ir būdas (el. laišku arba "Skype").
  4. Tik po konsultacijos per 5 darbo dienas sudaromas valgiaraštis ir išsiunčiamas Jums el. paštu.
  5. Klinika ir gydytojas neatsako už klaidingai pateiktus arba nepateiktus reikalingus duomenis, kurie įtakotų Asmeninės programos efektyvumą bei tinkamumą.
  6. Klinika ir gydytojas neatsako už garso ar vaizdo kokybę, jei naudojamasi Skype programa.
  7. Gydytojai turi teisę atsisakyti teikti nuotolines konsultacijas: apie naujagimių, kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus ligas,nepilnamečiams iki 18 metų, agresyviai nusiteikusiems, neblaiviems ar narkotinėmis / psichotropinėmis medžiagomis apsinuodijusiems klientams, įtarus klientą sergant psichikos liga;
  8. Gydytojai gali atsisakyti teikti nuotolinę konsultaciją, jei pagal ligos požymius ar nusiskundimus aišku, kad klausimas neatitinka jo profesinės kompetencijos.
  9. Paciento asmens duomenys bus skirti tik gydytojams ir be paciento sutikimo nebus teikiami ar viešinami jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus teisės aktų nustatytus atvejus.