Dietologas internetu

Norėdami užsisakyti nuotolinę konsultaciją, atsiųskite el. laišką į info@dietos.lt arba užpildykite užklausą, nurodydami, kurios gydytojos (D. Pipiraitės, J. Dobrovolskienės, K. Jasmontienės, Ž. Antonovos) nuotolinės konsultacijos pageidautumėte.

Nuotolinės konsultacijos sąlygos ir taisyklės:

  1. Konsultacija ir valgiaraštis yra apmokami iš anksto pagal Jums atsiųstą išankstinę sąskaitą.
  2. Konsultacijos ir valgiaraščio kaina - 95 Eur 85 Eur( J. Dobrovolskienės, K. Jasmontienės, Ž. Antonovos), 120 Eur 105 Eur (D. Pipiraitės).
  3. Po apmokėjimo derinamas konsultacijos laikas (Lietuvos laiku) ir būdas (Skype, Viber, Facetime ar telefonu). Bendravimo būdas suderinamas abipusiai tarp kliento ir gydytojo.
  4. Tik po konsultacijos per 5 darbo dienas sudaromas valgiaraštis ir išsiunčiamas Jums el. paštu.
  5. Klinika ir gydytojas neatsako už klaidingai pateiktus arba nepateiktus reikalingus duomenis, kurie įtakotų Asmeninės programos efektyvumą bei tinkamumą.
  6. Klinika ir gydytojas neatsako už garso ar vaizdo kokybę, jei naudojamasi Skype programa.
  7. Gydytojai turi teisę atsisakyti teikti nuotolines konsultacijas: apie naujagimių, kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus ligas,nepilnamečiams iki 18 metų, agresyviai nusiteikusiems, neblaiviems ar narkotinėmis / psichotropinėmis medžiagomis apsinuodijusiems klientams, įtarus klientą sergant psichikos liga;
  8. Gydytojai gali atsisakyti teikti nuotolinę konsultaciją, jei pagal ligos požymius ar nusiskundimus aišku, kad klausimas neatitinka jo profesinės kompetencijos.
  9. Paciento asmens duomenys bus skirti tik gydytojams ir be paciento sutikimo nebus teikiami ar viešinami jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus teisės aktų nustatytus atvejus.