Žmogus turi inkstus, kepenis ir žarnyną. Visi šie organai nuolat valo organizmą, niekas geriau ir efektyviau neišvalys negu tie organai. Juose vyksta tūkstančiai cheminių reakcijų, procesai labai sudėtingi ir tarpusavyje susiję. Tik tie, kurie visiškai nesusimąsto apie tai, kad galbūt ne viską žino apie organų veiklą, drįsta kištis į tų organų darbą (šiuo atveju žarnų). Bet koks profaniškas kišimasis yra pavojingas ir labai neatsakingas elgesys.

Išsivalai žarnyną – ir kas po to? Kas nuo to geriau? Savijauta geresnė? Žarnų floros pakitimai, imuniteto nusilpimas, besikartojantys viduriavimai arba atvirkščiai – užkietėjimas, elektrolitų disbalansas, silpnumas, galvos svaigimas, ritmo sutrikimai. Ilgalaikio svorio sumažėjimo – jokio. Teisingai valgykim ir savijauta bus gera ir svoris bus mažesnis.

Žarnų ištuštinimas (ne joks ten ne organizmo valymas) reikalingas tuomet, kai reikia atlikti žarnų tyrimus, arba prieš žarnyno operacijas. Jeigu yra vidurių užkietėjimas, yra kitos civilizuotos priemonės su tuo tvarkytis.

Na, džiugu, kad žmonės rūpinasi savo sveikata, nori jaustis sveikesniais. Tačiau, tiesa sakant prisigalvoja savęs kankinimo būdų. Ir tokiomis priemonėmis gydydamiesi (nors niekuo net neserga), grįžta į akmens amžių. Gydytojai dietologai daug kalba apie įpročių keitimą, kad dietos ir visokie valymai kertasi su nuolatinėmis įpročiu keitimo rekomendacijomis.  Tokios priemonės skirtos tiems, kurie nenori daryti nuolatinių pakeitimų mityboje, arba tiems, kurie nesupranta, kad tuos pakeitimus reikia daryti.

Lieknėjimo istorijos

Lieknėjimo programos

Rašykite: info@dietos.lt, “Klausk dietologo”, skambinkite 85 2607300, 8 652 31155 nuo 11 val., skaitykite tinkaraštyje ar pagrindiniame puslapyje http://dietos.lt/slim.