Apie mus

Šiame dietologijos klinikos “Dietos sistema” įkūrėjų pradėtame BLOG’e rasite klinikoje dirbančių bei dirbusių gydytojų straipsnius, pasisakymus, patarimus bei atsakymus į jūsų užduodamus klausimus.

Dažniausiai į mus kreipiasi norintys sulieknėti, tačiau padedame ir įvairiausių kitų susirgimų atvejais, kuomet maitinimosi korekcija būtina. Sudarome Individualias lieknėjimo programas, labiausiai kreipdami dėmesį į rezultatų ilgalaikiškumą. Atliekame kūno sudėties tyrimus (Tanita ir T-scan analizė).

Bendraujam su daugybe besikreipiančių žmonių, visi jie skirtingi, ypatingi. Nėra vienodai besimaitinančių, todėl ir gydytojo pagalba yra individuali. Gydytojo dietologo konsultacija yra pagrindas tolesniam abipusiam gydytojo ir kliento bendradarbiavimui bei tikslų siekimui.

Norime skleisti profesionalią ir teisingą informaciją, todėl daugybę straipsnių, įrašų, interviu aktualiomis temomis rasite mūsų Facebook paskyroje.

Norime, kad mūsų skaitytojai ir klinikos klientai čia rastų tikrą informaciją. Tai, ko nespėjame aptarti konsultacijų metu arba tai, kas padėtų apsispręsti susitvarkyti su problemomis.

Jei reikia patarimo, turite klausimų, rašykite į info@dietos.lt.

Apie mus ir mūsų požiūrį daugiau galite paskaityti ir Pagrindiniame puslapyje,

Comments are closed.