Apie mus

Čia pasisakome mes – klinikos “Dietos sistema” gydytojai dietologai : Edita Gavelienė, Daiva Pipiraitė, Jūratė Dobrovolskienė, Kristina Jasmontienė, Žana Antonova. Klinika ne nauja, dirbame jau daugiau kaip 10 metų. Turime nemažai patirties, bet vis dar skaitome knygas.

Dažniausiai į mus kreipiasi norintys sulieknėti, tačiau padedame ir įvairiausių kitų susirgimų atvejais, kuomet maitinimosi korekcija būtina. Sudarome Individualias lieknėjimo programas, labiausiai kreipdami dėmesį į rezultatų ilgalaikiškumą. Testuojame metabolizmą MedGem® analyzer įranga, atliekame kūno sudėties tyrimus (T-scan analizė).

Bendraujam su daugybe besikreipiančių žmonių, visi jie skirtingi, ypatingi. Nėra vienodai besimaitinančių, todėl ir gydytojo pagalba yra individuali.

Norime skleisti profesionalią ir teisingą informaciją. Tokios informacijos lietuviškame internete mažai. Jaučiame poreikį išsakyti savo asmenines mintis apie dietas, lieknėjimą, veiksmingas ir neveiksmingas priemones.

Norime, kad mūsų skaitytojai ir klinikos klientai čia rastų tikrą informaciją. Tai, ko nespėjame aptarti konsultacijų metu arba tai, kas padėtų apsispręsti susitvarkyti su problemomis.

Jei reikia patarimo, turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, visada galite skambinti į registratūrą, pasinaudoti forma “Klausk dietologo” arba rašyti į info@dietos.lt.

Apie mus ir mūsų požiūrį daugiau galite paskaityti ir Pagrindiniame puslapyje,

arba žiūrėkite video klipą

Comments are closed.