Balandžio 13-osios vėlus vakaras.

Šiandien vienas pažįstamas, kai pasigyriau, kad numečiau 7 kg, pareiškė, kad man būtų užtekę numesti 3 kg. Dabar jis galvoja, kad aš, jo nuomone, turbūt atrodau, kaip pakaba. Manęs jis nematė daugiau kaip pusmetį, galvoju, jei pamatytų, tai suprastų, kad iki pakabos man labai toli :D Paskutiniu metu viena pop žvaigždutė labai masiškai pasakoja apie “stebuklingą  sulieknėjimą”, ir jaučiasi praktiškai mitybos ekspertė. Va, ji, būdama tik 2 cm. už mane žemesnė, ir sverdama kažkur 15 kg. mažiau, ji greičiausia ir atrodo, kaip pakaba :) Bandau įsivaizduoti, kaip atrodyčiau, jei nuo manęs kas “nukrapštytų” tiek kg. :)  Gal irgi galėčiau tapti mitybos eksperte ir turėti pretenzijų rašyti sveikos mitybos vadovėlį :D

Paradoksas mano dienoraščio pavadinime. Į senus džinsus jau įlendu. Bet jie man tokie negražūs ir morališkai pasenę, kad net jais “pasipuošusi” galiu tik nuvažiuoti į kaimo sodybą :) Vadinasi, verkiant reikia naujų džinsų. Taigi turbūt reikėtų pavadinimą keisti – “Vasarai – nauji džinsai”  :)

Šiandien buvau seminare. Tarp dalyvių buvo viena labai stora jauna moteris (galėtų sverti kokį 120-130 kg). Tikrai labai simpatiška, miela, gražiais ilgais plaukais, protinga, turinti savo nuomonę… Ir tas svoris jai taip netiko! Toks jausmas, kad jos kūną kažkas įkišo į specialų kostiumą ir paleido vaidinti storulę. Man taip ir knietėjo jai pasakyti, kad ji tikrai galėtų pakeisti savo gyvenimo kokybę sveikai sulieknėjusi ir …. nusiųsti pas Daivą :) Tai buvo tik mintis, nes šiaip aš žmonių neužkabinėju ir į jų asmeninį gyvenimą nelendu, kad ir kaip man norėtųsi išgelbėti pasaulį :)

Ar jau pradėjote šaltibarščių sezoną? Labai skanus ir gan dietiškas maistas – aš kefyrą maišau su pasukomis, ir valgau tik su virtomis bulvėmis. Mmmmm – skanu, sotu, greitai pagaminama ir nebrangu. Pilvas net sugurgė nuo tokių minčių :)

Ta skania gaida ir baigsiu. :)

labanakt,

Saulė

p.s. vėl parašyti mane  įkvėpė mergina, pasivadinusi Avocado  ;)