Olga. Minus 24 kg per pusę metų!

Olgos pradinis svoris buvo 85,5 kg, dabar - 61,2 kg.

Svoris pradėjo didėti nuo 27 metų, pakeičiau darbą į sėdimą, buvo labai mažai judėjimo bei valgymas kartą per diena, tik vakare, o iki vakarienės vis kažką visą dieną grauždavau. Nors šeimoje įpročiai visada buvo maitinimasis 3 kartus per dieną, bet aš jų nesilaikydavau.

Tačiau kai pasiekiau 85,5 kg, jaučiausi labai blogai, sunku buvo vaikščioti, pradėjo skaudėti stuburą, smarkiai kilo rūgštis bei labai degindavo skrandį, be vaistų paskutiniu metu jau neįsivaizdavau savo gyvenimo, net keldavausi jų gerti naktį, nes negalėdavau miegoti. Niekur niekada nesilankiau, nes man to nereikėjo, bet kai sveikata taip pablogėjo, vieną kartą pabandžiau pati mesti svorį, tam reikalui įsigijau ir gėriau specialių lieknėjimo tablečių, kurios, kaip sužinojau vėliau, labai pavojingos sveikatai. Per mėnesį pavyko numesti 5 kg, bet kai tik nustojau jas vartoti, per porą mėnesių priaugau 15 kg. Sveikatai vis blogėjant nusprendžiau kreiptis į gydytoją dietologę, kuri man sudarė sveiko maitinimosi planą ir patarė daugiau judėti. Lankantis valgiaraščio pasitaisė sveikata, pradėjau jaustis gerai. Kiekvieno vizito metu atlikdavome kūno sudėties tyrimą, žiūrėdavome, kiek pakito mano svoris, ar riebalų sumažėjo.

Konsultacijos metu aptariame viską, gydytoja duoda įvairių rekomendacijų. O labiausiai man patinka tai, kad nesvarbu, ar konsultacijos metu ar paštu, ar telefonu, visada ir, svarbiausia, greitai sulaukiu gydytojos atsakymo.

Dabar sveriu 61 kg, žinoma, norėčiau numesti daugiau, tačiau gydytoja mane įtikino, kad nebereikia. Neslėpsiu, mesti svorį pirmas tris savaites buvo sunku, tačiau vėliau įpratau, o pamačius rezultatus, užsispyrimas siekti savo tikslo tik dar padidėjo. Dabar svarbiausia išlaikyti svorį, todėl skaičiuosiu kalorijas, valgysiu kaip ir valgiau - 4 kartus per diena, toliau sportuosiu.
O kitiems norėčiau patarti, kuo greičiau tvarkytis, kol dar nevėlu, nes visos ligos prasideda nuo nutukimo. Mums atrodo, kad mes valgom mažai, bet iš tikrųjų taip nėra, bandome rasti 100 priežasčių pasiteisinimui dėl ko storėjam, nes tiesiog nenorime pripažinti, kad valgome per daug.

Aš be galo esu dėkinga „Dietos sistemai", už tokį aptarnavimą ir priežiūrą. Ačiū Jums už palaikymą ir kantrybę.