2011 08 03 aš svėriau 95,5 kg. Svoris augo kaip sako „iš oro“. Išbandžiau įvairias dietas, buvau numetusi 6 kg, ir vėl priaugau dvigubai. Sveikata prastėjo – rėmuo, kepenų suriebėjimas. Dėl per didelio svorio labai pergyvenau, atrodžiau siaubingai. Pas dietologę mane nukreipė gydytoja gastroenterologė Alytuje, ji sakė kad jei nesutvarkysiu svorio, po metų būsiu visiškas ligonis su širdies ligomis, diabetu ir t.t.

Dietologė man labai padėjo, sudarė valgiaraštį. Lankiausi kas šešias savaites.

Dabar sveriu 65,9 kg. Svorį numečiau per 9 mėnesius, esu labai patenkinta ir dėkinga dietologei, kuri labai maloni ir gera patarėja.

Mesti svorį buvo tikrai nesunku, per pirmas 6 savaites numečiau 10 kg riebalų sąskaita. Pasijaučiau labai pakylėta ir toliau laikytis mitybos plano. Svorį išlaikyti žadu ir toliau, sportuoti, reguliariai valgyti, gerti vandenį.

Iš pradžių nelabai tikėjau, kad galiu pasiekti tokių rezultatų, bet juos pamačiusi patikėjau.

Supratau, kad negalima laikytis kažkokių dietų iš žurnalų ar laikraščių, kadangi svoris grįžta dvigubai. Reikia specialisto, kuris sudarytų kiekvienam tinkamą valgiaraštį tuomet bus paprasta ir lengva.

Visiems noriu palinkėti kreiptis pagalbos į specialistus, laikytis jų nurodymų, turėti valios ir noro būti sveikiems.

Sėkmės visiems norintiems sulieknėti!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ponia laikėsi Asmeninės lieknėjimo programos.

Jos gydytoja – Kristina Jasmontienė.

Rašykite mums: info@dietos.lt, “Klausk dietologo”, skambinkite 85 2607300, 8 652 31155 nuo 11 val., skaitykite tinkaraštyje ar pagrindiniame puslapyje http://dietos.lt/slim.

Kitos lieknėjimo istorijos