Gegužės 5, ketvirtadienis. 

Jaučiuosi pavargusi ir išsikrovusi. Laikas įkrauti baterijas :)

Mano dienoraštis kaip ir turėtų baigtis. Svorio sąmoningai aš nebemetu. Tiesiog nebejaučiu poreikio :) Man visai patinka, kaip yra dabar. Kur kas svarbiau – svorį išlaikyti, nesustoti sportuoti ir gražinti formas. Žinau, kad nebūsiu liekna kaip manekenė ir to visai netrokštu. Mano KMI – 21,8, kas mane tikrai tenkina.

Žinokit, džiaugiuosi tuo, ką pavyko padaryti :) Kažkaip prisimenu lapkričio mėnesį – šalta, pilka, jaučiuosi stora, bevalė, nebeįtelpanti į rūbus, judanti tik nuo mašinos iki darbo/namų… O dabar – aplink žalia, šilta, mėlynas dangus, aš sulieknėjusi, vėl telpu į savo senus rūbus, seni džinsai smunka, nauji – gražiai aptempia užpakalį :) Stabiliai 2-3 kartus per savaitę lankausi sporto klube…

O rytoj dar išskrendu į Londoną (gal kur Willamą su Keite sutiksiu bevaikštinėjančius :) Man ta kelionė – lyg savęs apdovanojimas po įvykdyto projekto :) Žinoma, projektas dar nesibaigė, bet pirmas jo etapas įgyvendintas sėkmingai :)

Turiu minčių parašyti, kokius naujus įpročius išsiugdžiau ir kokias pamokas išmokau. Bet čia kai pasikrausiu baterijas ir vėl atrasiu rašymo džiaugsmą :)

Lieknėkit su džiaugsmu!

Saulė