Balandžio 17, sekmadienis

Žinote, kur greičiausia galima pasijausti storai, nors jau tokia ir nebesijauti? Matavimosi kabinoje matuojantis džinsus. Nes jiems reikalavimai yra tokie – turi būti tokie aptempti, kad vos įlįstum – juk prasitampys, o ir kilogramas vienas kitas gal dar nukris. Plius – kažkodėl tose matavimosi kabinosi dega kažkokios mėlynos šviesos, kurių apšviestos kojos atrodo baltai mėlynos, banguotos (celiulitas) ir šiaip, grožio mažai.

Taigi, vakar visai netikėtai ir neplanuotai, įsigyjau džinsus. Ką reiškia gera pardavėja! Aš tik įkišau nosį į parduotuvę, pakilnojau džinsus, norėdama pasitikrinti, kokios kainos toje parduotuvėje. Apie pirkimą negalvojau, nes buvo jau po 21 val., buvau po sporto, su suknele ir pėdkelnėmis (pats nepatogiausias variantas perkant matuotis džinsams). Galvojau paskirti džinsų pirkimui ir matavimuisi bent 2-3 val., išsimatuoti krūvas džinsų, suprasti, kad niekas man netinka, susinervinti ir toliau vaikščioti su krentančiais normaliais, arba negražiais senais džinsais… Bet pardavėja man pradėjo rodyti džinsus, klausinėti, kokio noriu modelio, nuskenavo ūgį ir dydį, ir nepajutau, kad aš jau matavimosi kabinoje, apšviesta mėlynos šviesos lendu į mėlynus džinsus :D   Taip, pasimatavusi tik 4-erius džinsus, vienus išsirinkau, ir taip iš sporto grįžau su pirkiniu :) Tik per pusvalandį (maximum) įsigijau daiktą, kurio rinkimąsis man visuomet sukelia isterišką juoką, nusivylimą savo figūra, pasvajojimus apie gyvenimą negyvenamoj saloj (ten džinsų nereikia) ir šiaip gali užtrukti ne dieną ir ne dvi :)

Ta proga pakeičiu dienoraščio pavadinimą :) Tai reiškia, kad seniems džinsams pasakiau “Sudie” ir per vėlykas jie išekeliau į mano gimtinę :) Su visais kitais, jau  atgyvenusiais rūbais :)

Gimtinėje nebuvau nuo naujų metų. Na, tėvams aš visada jauna liekna mergaitė (esu jauniausia šeimoje :) , o sesuo pokyčius turėtų pastebėti :) Pamenu, kai sukūdau pirmą kartą prieš tuos 6 metus, ir sesuo mane pamatė :D Reakcija buvo smagi :) Paskui laiks nuo laiko jai atrodydavo, kad aš sukūdau :)

Šiandien apsivilkau naujus džinsus ir išsiruošiau į miestą. Sūnaus klausiu: “Pažiūrėk, ar neatrodau su jais stora?”. “Nu ne… (pauzė ir mados guru vertas žvilgsnis)… Nesuprantu aš, tu man niekada stora neatrodai” :D

gražios savaitės!
Saulė