Vasario 27, sekmadienis.

suskaičiavau – jau septynias savaites gyvenu nauju režimu. Kitaip valgau ir sportuoju. Per tą laiką jau numečiau 5 kg. Vadinasi – puse planuoto numesti svorio. O man dar vis atrodo, kad aš žaidžiu :D Vis laukiu, kol man pasidarys sunku, kol užeis noras viską mesti, ir teks sutelkti visą valią, kad tai neįvyktų. Žinoma, koketuoju, sakydama, kad to laukiu :D Tiesiog man keista, kad viskas per daug paprasta. Vakarieniavom šią savaitę su draugėmis. Tarp daugybės kitų temų aptarėm ir mano lieknėjimo temą. “Klausyk, per daug gražiai ten viską rašai. O kur tavo krizės, kur sunkumai?”. Susimąsčiau – gal tikrai viskas per daug rožinėm spalvom nupiešta? Meluočiau, jei sakyčiau, kad nei karto nesinorėjo imti ir valgyti negalvojant apie kalorijas ir maisto kiekį. Taip, tokių akimirkų buvo. Ir – aš tiesiog pasidaviau pagundai :D Pvz. praeitą sekmadienį mane buvo ištikusi “lietinių krizė” :) Suvalgiau ne vieną, ne du, ir net ne tris. Valgiau beveik tiek, kiek norėjosi… O kitą dieną grįžau prie tvarkingos mitybos ir sporto. Ir vistiek tą savaitę nukrito 0,5 kg. Na, gal būtų nukritę 0,7 ar 0,9 kg., bet juk aš niekur neskubu ;)

Svarbu, kad tokios dienos būtų ne per dažnos, kad nepradėtum savęs dėl to bausti ir plakti, o dar svarbiau, kad sekančią dieną grįžtum prie tvarkingos mitybos :)

Tiesa, šią savaitę nusipirkau bilietus skrydžiui į Londoną gegužės mėnesiui! Aplankyti draugę, pavaikščioti nuostabiais parkais, galbūt dienai dviem nuvykti į Paryžių, ir būtinai – pasishopinti :) Turiu dar 9 savaites numesti nereikalingus kilogramus ir Londone pirkti jau mažesnius dydžius. Kitas iššūkis – nepirkti nieko iki to laiko :)

Man jau kvepia pavasariu :) Šiandien geriausia diena pradėti pokyčius, jei dar nesiryžote :)

labanakt,

romantiškai nusiteikusi Saulė.