.

Kai kreipiausi pas D.Pipiraitę, pradinis svoris buvo – 113,3 kg. Per 7 mėnesius numečiau – 24,8 kg. Tikslas dar nepasiektas, dar tikiuosi numesti apie 15 kg.

Svorio augimo kažkaip niekada nesureikšmindavau, ir valgiau atrodo nedaug, nevalgiau saldumynų, vengiau riebalų…
Svoris didėjo kasmet, bet dėmesio į tai nekreipiau. Gamindama maistą šeimai, tą patį valgiau ir aš. Antsvoris netrukdė, dietų niekada nesilaikiau, sveikatos sutrikimų neturėjau. Pas dietologę nusprendžiau kreiptis grynai dėl moteriškos priežasties – nebegalėjau nusipirkti patinkančių rūbų… labai norėjau nešioti kitokio silueto, trumpesnius sijonus, sukneles.

Jau pirmos konsultacijos metu pradėjau suprasti, kad vis dėlto valgiau daug, o ypač majonezo. Po susitikimo gydytoja man sudarė valgiaraštį, atsižvelgė į tai, kokie mano mėgstamiausi patiekalai, koks darbo ir poilsio režimas (man tai labai svarbu) ir į kitus “dietologinius” dalykus. Kai pradėjo mažėti svoris, iš pradžių nelabai ir pati tuo tikėjau, bet kuo labiau krito, tuo aiškiau supratau, kad mūsų abiejų darbas duoda rezultatus!

Pas dietologę lankausi kas 2 mėnesius (gyvenu toli nuo Vilniaus, todėl su gydytoja taip sutarėme). Susitikimų metu aptariame visus per praėjusį laikotarpį iškilusius klausimus, pakoreguojamas valgiaraštis.
Pasirodo svorio metimas nėra kažkas tokio mistiško, reikia tik nusiteikimo ir noro, viskas tai yra pasiekiama ir įveikiama. Tai nėra sunku. Tikiuosi išlaikyti pasiektą rezultatą, juk taip malonu kai esi mažesnė, lengvesnė ir girdi ne tik vyrų, bet ir moterų komplimentus (gal tai iš pavydo, bet man visai nesvarbu).

Visiems, besilaikantiems bet kokių dietų: nesikankinkite, verčiau pakeiskite požiūrį į valgymą, pamatysite kaip smagu sverti vis mažiau ir mažiau!

Lieknėjimo istorijos

Lieknėjimo programos

Rašykite: info@dietos.lt, “Klausk dietologo”, skambinkite 85 2607300, 8 652 31155 nuo 11 val., skaitykite tinkaraštyje ar pagrindiniame puslapyje http://dietos.lt/slim.